Veiling van diverse Reddingssloepen, bedrijfs- en personenauto’s, Mistral vliegtuig, heftrucks & gereedschap te Beneden-Leeuwen

Let op: kijk & einddatum is gewijzigd! Ophalen is op afspraak!

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.:
Hijster diesel heftruck model 2.5XT | Schat Harding reddingssloep | Aviasud Mistral PH-2F6 vliegtuig | IJlstervlet | Clark elektrische heftruck model CTM 16 S | Kano| JEE-O Retro Lowrider fiets | Chevrolet Corvette | Jacobsen G-Plex II gazon grasmaaier | Ski-doo sneeuwscooter type Rotax 300 | Powertherm XP125 mobiele plasma snijder 120A | Hyundai diesel generator type XA1025 | JET gevulde gereedschapswagen type JET14 | Renault Midlum 190.08 bedrijfsauto | Suzuki Bigwheel scooter | RTM patatbakmachine | Hyundai nat-/droogzuiger type 5771FF, 100ltr etc.

*Let op: bezichtiging is alleen mogelijk na aanmelding i.v.m. de corona omstandigheden. Aanmelden kan via info@proveiling.nl

Datums

vrijdag 15 oktober 2021
vanaf 17:00

Sluiting:
woensdag 27 oktober 2021
vanaf 20:00

woensdag 27 oktober 2021
van 10:00 tot 12:00

In overleg nader te bepalen

Aantal kavels:
49

Energieweg 28
6658 AD, Beneden-Leeuwen

Diversen

27 okt 2021 20:05 Gesloten

Fietsen

27 okt 2021 20:10 Gesloten

Boten

27 okt 2021 20:15 Gesloten

Horeca

27 okt 2021 20:25 Gesloten

Kantoorunit

27 okt 2021 20:30 Gesloten

Gereedschap

27 okt 2021 20:32 Gesloten

Sneeuwscooter

27 okt 2021 20:40 Gesloten

Vliegtuigen

27 okt 2021 20:45 Gesloten

Heftrucks

27 okt 2021 20:50 Gesloten

Motoren, Brommers & Scooters

27 okt 2021 21:17 Gesloten

Voertuigen

27 okt 2021 21:24 Gesloten