Home
Alle kavels Paardenzadels Antiek Auto's Brommer En Motor Fiets Boten Diversen Elektronica Gereedschap Keuken Motorfiets Fietsen Pipo Wagen Scooter Oldtimers Speelgoed Vloercoating Werkplaats Woonaccessoires Woonarken
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a. diverse exclusieve oldtimers; boten; fietsen; gereedschappen etc. te Leeuwarden. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: exclusieve oldtimers; Porsche Speedster; Chevrolet bel air; grote partij nieuwe fietsen; boten o.a. sloepen, cruisers, sleepboot etc. en gereedschappen (nieuw).
Start: vrijdag 20 september 2013vanaf 17:00
Sluiting: dinsdag 01 oktober 2013vanaf 20:00
Kijkdag(en): vrijdag 27 september 2013van 09:00 tot 16:00zaterdag 28 september 2013van 09:00 tot 16:00
Ophaaldag(en): vrijdag 04 oktober 2013van 09:00 tot 16:00zaterdag 05 oktober 2013van 09:00 tot 16:00
Aantal kavels: 401
Catalogus: Download hier de catalogus
Verkoopmeester: ProVeiling. Neem contact op.
Betaalwijze: iDeal (bij voorkeur), Bank, Pin en Contant
Ceresweg 12 8938 BG, Leeuwarden