Veiling met o.a. diverse exclusieve oldtimers; boten; fietsen; gereedschappen etc. te Leeuwarden

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a. diverse exclusieve oldtimers; boten; fietsen; gereedschappen etc. te Leeuwarden. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: exclusieve oldtimers; Porsche Speedster; Chevrolet bel air; grote partij nieuwe fietsen; boten o.a. sloepen, cruisers, sleepboot etc. en gereedschappen (nieuw).

Aantal kavels:
401

Ceresweg 12
8938 BG, Leeuwarden

Paardenzadels

1 okt 2013 20:02 Gesloten

Antiek

1 okt 2013 20:11 Gesloten

Auto's

1 okt 2013 20:14 Gesloten

Brommer En Motor Fiets

1 okt 2013 20:20 Gesloten

Boten

1 okt 2013 20:26 Gesloten

Diversen

1 okt 2013 20:28 Gesloten

Elektronica

1 okt 2013 20:38 Gesloten

Gereedschap

1 okt 2013 20:47 Gesloten

Keuken

1 okt 2013 20:55 Gesloten

Motorfiets

1 okt 2013 21:00 Gesloten

Fietsen

1 okt 2013 21:02 Gesloten

Pipo Wagen

1 okt 2013 21:13 Gesloten

Scooter

1 okt 2013 21:15 Gesloten

Oldtimers

1 okt 2013 21:17 Gesloten

Speelgoed

1 okt 2013 21:23 Gesloten

Vloercoating

1 okt 2013 21:25 Gesloten

Werkplaats

1 okt 2013 21:34 Gesloten

Woonaccessoires

1 okt 2013 21:35 Gesloten

Woonarken

1 okt 2013 21:40 Gesloten