Veiling van diverse goederen te Beneden Leeuwen met o.a. binnen en buitenverlichting; hoekbanken; afkomstig uit faillissement en restant partijen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen afkomstig uit faillissement en restant partijen te Beneden Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: binnen en buitenverlichting - diverse o.a. van Jan des Bouvrie – nieuw in doos (niet getest) vandaar de super lage startprijzen; klokken; hete luchtkanonnen; bankstellen; hoekbanken – diverse modellen af fabriek en diverse andere goederen.

Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper. Lampen zijn niet getest en ongecontroleerd en hebben hier en daar een licht beschadigde verpakking .

Datums

vrijdag 21 februari 2014
vanaf 17:00

Sluiting:
dinsdag 04 maart 2014
vanaf 20:00

zaterdag 01 maart 2014
van 11:00 tot 16:00

zaterdag 08 maart 2014
van 11:00 tot 16:00

Aantal kavels:
541

6658 em, Beneden Leeuwen

(Kantoor) Meubilair Etc.

4 mrt 2014 20:00 Gesloten

Badkamerverlichting

4 mrt 2014 20:05 Gesloten

Binnenverlichting

4 mrt 2014 20:10 Gesloten

Bouwlampen

4 mrt 2014 20:15 Gesloten

Buitenverlichting

4 mrt 2014 20:20 Gesloten

Diversen

4 mrt 2014 20:25 Gesloten

Herenjassen - Diverse Maten

4 mrt 2014 20:30 Gesloten

Hoekbanken Eco

4 mrt 2014 20:35 Gesloten

Hoekbanken Stof

4 mrt 2014 20:40 Gesloten

Inbouwspotjes

4 mrt 2014 20:45 Gesloten

Kubi Kids Badje

4 mrt 2014 20:50 Gesloten

Led Verlichting

4 mrt 2014 20:55 Gesloten

Lounge Hoekbanken Eco

4 mrt 2014 21:00 Gesloten

Partij En

4 mrt 2014 21:05 Gesloten

Personenauto's/Aanhangwagen Etc.

4 mrt 2014 21:10 Gesloten

Schilderijen

4 mrt 2014 21:15 Gesloten

Sieraden

4 mrt 2014 21:20 Gesloten

Tuinset

4 mrt 2014 21:25 Gesloten

TV-Radio En Apparatuur

4 mrt 2014 21:30 Gesloten

Wandklokken/Beelden Etc.

4 mrt 2014 21:35 Gesloten