Veiling van diverse goederen te Beneden Leeuwen met o.a. binnen en buitenverlichting; hoekbanken; afkomstig uit faillissement en restant partijen
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen afkomstig uit faillissement en restant partijen te Beneden Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: binnen en buitenverlichting - diverse o.a. van Jan des Bouvrie – nieuw in doos (niet getest) vandaar de super lage startprijzen; klokken; hete luchtkanonnen; bankstellen; hoekbanken – diverse modellen af fabriek en diverse andere goederen.
Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper. Lampen zijn niet getest en ongecontroleerd en hebben hier en daar een licht beschadigde verpakking .
6658 em, Beneden Leeuwen