Faillissementsveiling van diverse partijen te Beneden Leeuwen met o.a. nieuwe hoekbanken; bankstellen; kunstbloemen; meubilair etc.

Faillissementsveiling van diverse partijen te Beneden Leeuwen met o.a. nieuwe hoekbanken; bankstellen; kunstbloemen; meubilair etc. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe zijde kunstbloemen; nieuwe hoekbanken en bankstellen van A-kwaliteit af fabrie met zigzag vering en sg35 koudschuim vullingk; partij goederen; diverse nieuwe meubelen o.a. sidetable, salontafels, tv-meubel, hockers en stoelen; schilderijen; vloerlampen; bedden; sneakers; hetelucht kanonen; modelauto’s etc. Pinnen of contant betalen op locatie is mogelijk.

Apparatuur/lampen is Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking .

Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.

Aantal kavels:
548

6658 EM, Beneden-Leeuwen

2 Persoons Bed

26 mrt 2014 20:00 Gesloten

Bankstellen Eco

26 mrt 2014 20:05 Gesloten

Bankstellen Klassiek

26 mrt 2014 20:10 Gesloten

Bankstellen Stof

26 mrt 2014 20:15 Gesloten

Decoratie

26 mrt 2014 20:20 Gesloten

Dvd's

26 mrt 2014 20:25 Gesloten

Gereedschapskoffers Etc.

26 mrt 2014 20:30 Gesloten

Hoekbanken Eco

26 mrt 2014 20:35 Gesloten

Hoekbanken Stof

26 mrt 2014 20:40 Gesloten

Kunstbloemen & Planten Etc.

26 mrt 2014 20:45 Gesloten

Loungebanken & Hoekbanken

26 mrt 2014 20:50 Gesloten

Luchthoorns

26 mrt 2014 20:55 Gesloten

Meubilair Etc.

26 mrt 2014 21:00 Gesloten

Modelauto's

26 mrt 2014 21:05 Gesloten

Palmbomen

26 mrt 2014 21:10 Gesloten

Partij

26 mrt 2014 21:15 Gesloten

Schilderijen

26 mrt 2014 21:20 Gesloten

Sneakers

26 mrt 2014 21:25 Gesloten

U-Hoekbanken

26 mrt 2014 21:30 Gesloten

Verlichting

26 mrt 2014 21:35 Gesloten

Witgoed En Apparatuur

26 mrt 2014 21:40 Gesloten