Faillissementsveiling van diverse goederen met o.a binnen en buitenverlichting (opgeslagen in Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen met o.a. binnen en buitenverlichting, afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse kwaliteit bankstellen af fabriek; pannensets; binnen verlichting o.a. Jan des Bouvrie tafellampen, vloerlampen en inbouwspotjes; buitenverlichting o.a. solar inbouwspots en RVS led buitenlampen; meubilair; audio-TV en witgoed; boedha beelden; schilderijen etc.

Lokatie:

Nijverheidsstraat 20(hek inrijden na huisnummer 18 en de formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur )

Nieuwe lampen in verpakking Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking.
LET OP: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden/bezorgen is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan.

Aantal kavels:
715

6658 EM, Beneden-Leeuwen

Aanhanger

6 apr 2014 20:00 Gesloten

Audio-TV/Witgoed En Apparatuur

6 apr 2014 20:05 Gesloten

Badkamerlampen

6 apr 2014 20:10 Gesloten

Beelden

6 apr 2014 20:15 Gesloten

Binnenverlichting - Deel I

6 apr 2014 20:22 Gesloten

Binnenverlichting - Deel II

6 apr 2014 20:29 Gesloten

Buitenverlichting - Deel I

6 apr 2014 20:34 Gesloten

Buitenverlichting - Deel II

6 apr 2014 20:35 Gesloten

Buitenverlichting - Deel III

6 apr 2014 20:43 Gesloten

Diversen

6 apr 2014 20:45 Gesloten

Herenkleding

6 apr 2014 20:50 Gesloten

Hoekbanken Eco

6 apr 2014 20:55 Gesloten

Hoekbanken Stof

6 apr 2014 21:00 Gesloten

Kubi Kids Badjes

6 apr 2014 21:05 Gesloten

Lounge Hoekbanken Eco

6 apr 2014 21:10 Gesloten

Meubilair Etc.

6 apr 2014 21:15 Gesloten

Pannenset

6 apr 2014 21:20 Gesloten

Partijen

6 apr 2014 21:25 Gesloten

Schilderijen

6 apr 2014 21:30 Gesloten

Sieraden

6 apr 2014 21:35 Gesloten

Tuinbenodigdheden

6 apr 2014 21:40 Gesloten

Wandklokken

6 apr 2014 21:45 Gesloten