Veiling van een stacaravan op camping De Horrebieter te Hoogersmilde
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een mooie 2 persoons stacaravan op camping De Horrebieter. De mogelijkheid bestaat om een 4 persoons caravan van te maken. Op een heel bijzondere plek aan de rand van Nationaal Park Drents-Friese Wold , met z'n fraaie bossen, vennen en zandverstuivingen, ligt Camping De Horrebieter. Een gastvrije camping vlakbij dit prachtige natuurgebied met z'n vele fiets- en wandelmogelijkheden. Met 150 goed onderhouden en fraai gelegen toeristische- en seizoenplaatsen, zowel op groene grasvelden als halfbeschut onder de bomen. U kunt kiezen voor het trekkersveld of een comfortplaats. De comfortplaatsen zijn 120m2 groot en allen voorzien van elektra (6 ampère), een watertappunt en afvalwateraansluiting. Het sanitair is goed verzorgd met voorzieningen voor invaliden en kinderen. Bezichtiging van de stacaravan is mogelijk op afspraak.
Jannes Brugginkweg 2
9423 TC, Hoogersmilde