Faillissementsveiling van diverse goederen met o.a. huishoudelijk apparatuur; betonnen tuinbeelden; kinderboeken etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen opgeslagen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuw en gebruikte apparatuur, huishoudelijk en verzorging; diverse nieuwe boeken o.a. kinderboeken & stripboeken; betonnen tuinbeelden en fonteinen; hoekbanken en bankstellen af fabriek van A-kwaliteit in Eco leder of stof; schilderijen; heteluchtkanon; houten tuinsets en diverse restpartijen.
Nijverheidsstraat 20 (hek inrijden na huisnummer 18 en de formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur )
Nieuwe en gebruikte apparatuur hier en daar licht beschadigde verpakking of kapotte verpakking of zonder verpakking .
Alle apparatuur nieuw en gebruikt zijn ongecontroleerd en niet getest of werking onbekend.
6658 em, Beneden-Leeuwen