Faillissement verkoop van diverse goederen (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bestuurbare helikopters incl. afstandsbediening; kwaliteit werphengels, molens en vis-accessoires; diverse voertuigen o.a. Mercedes Viano V6; Mercedes-Benz C200 CDI; Opel Astra en een verkoopwagen. Goede kwaliteit spijkerbroeken voor kinderen en dames; religie artikelen; uitgebreide duurzame pannensets van goede kwaliteit; diverse titanium messensets; professionele mobiele airco’s; diverse partijen o.a. boeken, apparatuur, kunststof bloemen, tuinbeelden, tuinsetjes en een partij betonnen fonteinen tegen dumpprijzen. Kwaliteit (hoek) bankstellen (nieuw) af fabriek van A-kwaliteit in Eco leder en dik stof.
Nijverheidsstraat 20(hek inrijden na huisnummer 18 en de formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur )
Mobiele airco’s zijn werkend uit faillissement pand opgehaald; werking nu is onbekend .
Aantal kavels:
763
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Zondag 15 juni 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen