Faillissement verkoop van diverse goederen (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bestuurbare helikopters incl. afstandsbediening; kwaliteit werphengels, molens en vis-accessoires; diverse voertuigen o.a. Mercedes Viano V6; Mercedes-Benz C200 CDI; Opel Astra en een verkoopwagen. Goede kwaliteit spijkerbroeken voor kinderen en dames; religie artikelen; uitgebreide duurzame pannensets van goede kwaliteit; diverse titanium messensets; professionele mobiele airco’s; diverse partijen o.a. boeken, apparatuur, kunststof bloemen, tuinbeelden, tuinsetjes en een partij betonnen fonteinen tegen dumpprijzen. Kwaliteit (hoek) bankstellen (nieuw) af fabriek van A-kwaliteit in Eco leder en dik stof.

Nijverheidsstraat 20(hek inrijden na huisnummer 18 en de formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur )

Mobiele airco’s zijn werkend uit faillissement pand opgehaald; werking nu is onbekend .

Aantal kavels:
763

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Zondag 15 juni 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Adidas Huispakken Neon

15 jun 2014 20:00 Gesloten

Apache Helikopters Black Hawk 780

15 jun 2014 20:10 Gesloten

Airco's

15 jun 2014 20:11 Gesloten

Bankstellen Eco

15 jun 2014 20:15 Gesloten

Bankstellen Klassiek

15 jun 2014 20:20 Gesloten

Bankstellen Stof

15 jun 2014 20:25 Gesloten

Bestek/Messen - Nieuw

15 jun 2014 20:30 Gesloten

Bevestigingsmaterialen

15 jun 2014 20:35 Gesloten

Boeken

15 jun 2014 20:40 Gesloten

Diversen

15 jun 2014 20:45 Gesloten

Hengels/Visbenodigdheden

15 jun 2014 20:50 Gesloten

Herenjassen - Maat L

15 jun 2014 20:55 Gesloten

Herenjassen - Maat M

15 jun 2014 21:00 Gesloten

Herenjassen - Maat XL

15 jun 2014 21:05 Gesloten

Herenjassen - Maat XXL

15 jun 2014 21:10 Gesloten

Hoekbanken Eco

15 jun 2014 21:15 Gesloten

Hoekbanken Stof

15 jun 2014 21:20 Gesloten

Huishoudelijk Apparatuur - Nieuw

15 jun 2014 21:25 Gesloten

Jurken

15 jun 2014 21:30 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 1

15 jun 2014 21:39 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 2

15 jun 2014 21:40 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 3

15 jun 2014 21:45 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 4

15 jun 2014 21:50 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 5

15 jun 2014 21:55 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 6

15 jun 2014 22:00 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 7

15 jun 2014 22:05 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 8

15 jun 2014 22:10 Gesloten

Kunstbloemen En Planten Deel 9

15 jun 2014 22:15 Gesloten

Lounge Hoekbanken Eco

15 jun 2014 22:20 Gesloten

Loungebanken

15 jun 2014 22:25 Gesloten

Media Center

15 jun 2014 22:30 Gesloten

Partijen

15 jun 2014 22:35 Gesloten

Religie

15 jun 2014 22:40 Gesloten

Spijkerbroeken ( Dames & Kinder)

15 jun 2014 22:45 Gesloten

Transport/Voertuigen

15 jun 2014 22:50 Gesloten

U-Hoekbanken

15 jun 2014 22:55 Gesloten