Faillissementsveiling voorraad lingerie van Mode webshop ( opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
Ten gevolge van het faillissement van een Mode webshop, veilt ProVeiling een voorraad lingerie te Beneden-Leeuwen. Het betreft hier een veiling met o.a. lingerie en ondermode, schoenen voor dames, heren en kinderen een herenpaspop etc. Bekende merken lingeriesets; strings; losse bh’s; Italiaanse design herenschoenen; kinderschoenen; alles van de zomercollectie 2014 – vele modellen, maten en kleuren. Merken o.a. Lazami, Every, Tunover, Lo j-wanti etc. Alle aangeboden artikelen zijn nieuw en van goede kwaliteit. Alle biedingen zullen worden gegund.
6658 em Beneden Leeuwen
Hek in rijden tussen huisnummer 18 en formido na 80 meter zitten wij aan de linker kant witte schuifdeur met groen nr 20
Aantal kavels:
1086
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Zondag 17 augustus 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen