Faillissementsveiling van diverse goederen met o.a. speelgoed, binnen & buitenverlichting etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuw speelgoed voor baby’s, jongens & meisjes o.a. puzzels af fabriek. Huiskamer waterfonteinen met en zonder verlichting – diverse soorten en maten; duurzame design lampen van Jan de Bouvrie o.a. schemerlampen en vloerlampen; straatlantaarns; solar lampen; led verlichting; inbouwspots etc. Dit is een zeer geschikte veiling voor particulieren met leuke cadeaus voor de aankomende feestdagen. Alle biedingen zullen worden gegund.
Nieuwe lampen in verpakking Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking .
Aantal kavels:
1813
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Maandag 17 november 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
Nijverheidstraat 20
6658EM, Beneden-Leeuwen