Veiling van diverse gereedschappen & huishoudelijke artikelen (gratis verzending)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen & huishoudelijke artikelen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: rugbladblazers, 2 takt – benzine; generators van het Duitse merk kraftech; Royalty Line Switzerland keramische pannensets – diverse kleuren o.a. rood, crème, rosé, bruin, grijs & zwart; Stainless Steel keramische hapjespannen 12-delig; 226-delige gereedschapstrolleys; kettingzagen; doppenset, 94-delig; borenset 170-delig; Pro Kraft bosmaaiers etc. Alle artikelen zijn nieuw in doos en worden gratis verzonden.

*Alle artikelen worden na ontvangst van de betaling binnen 10 werkdagen gratis verzonden door heel Nederland (m.u.v. de Wadden-Eilanden & België). Eventuele adreswijzigingen dient u z.s.m. door te geven aan de Servicedesk van ProVeiling.

*All goederen zijn nieuw in doos.

*Verzending naar België en/of de Wadden-eilanden is alleen mogelijk tegen een extra toeslag van 35 euro per order.

Datums

vrijdag 31 oktober 2014
vanaf 09:00

Sluiting:
dinsdag 11 november 2014
vanaf 20:00

Geen

Nader te bepalen

Aantal kavels:
165

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 11 november 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

,

Borenset

11 nov 2014 20:00 Gesloten

Bosmaaiers

11 nov 2014 20:05 Gesloten

Compressors

11 nov 2014 20:10 Gesloten

Doppendoos

11 nov 2014 20:15 Gesloten

Generators

11 nov 2014 20:20 Gesloten

Gereedschapstrolley 226-Delig

11 nov 2014 20:25 Gesloten

Gereedschapswagens

11 nov 2014 20:30 Gesloten

Keramische Pannensets - 14 Delig - Kleur Bruin

11 nov 2014 20:35 Gesloten

Keramische Pannensets - 14 Delig - Kleur Creme

11 nov 2014 20:40 Gesloten

Keramische Pannensets - 14 Delig - Kleur Grijs

11 nov 2014 20:45 Gesloten

Keramische Pannensets - 14 Delig - Kleur Rood

11 nov 2014 20:50 Gesloten

Keramische Pannensets - 14 Delig - Kleur Rose

11 nov 2014 20:55 Gesloten

Keramische Pannensets - 14 Delig - Zwart

11 nov 2014 21:00 Gesloten

Kettingzagen

11 nov 2014 21:05 Gesloten

Sneeuw/Rugbladblazers

11 nov 2014 21:10 Gesloten

Stainless Steel Keramische Hapjespannen - 12 Delig

11 nov 2014 21:15 Gesloten

Stainless Steel Series Pannensets - 12 Delig

11 nov 2014 21:20 Gesloten