Veiling van diverse restanten en (partij) goederen i.v.m. overschot te Beneden-Leeuwen
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse restanten en (partij) goederen i.v.m. overschot te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: professionele generators 8500 watt; complete gereedschapskarren 226-delig; hoge kwaliteit werkschoenen; koffers; grote reistassen; boodschappenwagentjes; 3D schilderijen met verlichting en bewegend beeld; complete navigatiesystemen; nieuwe ultra dunne tablets; Telekids tablets; gebruikte werkende laptops met wifi, accu en opladers; diverse partijen voor handelaren waaronder: een complete kavel met outlet bankstellen ca. 140 stuks! Einddatum veiling is gewijzigd!
Locatie: Nijverheidsstraat 20 (hek inrijden na huisnummer 18 en de Formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur).
Voor meer vragen over de verzamelkavel outlet bankstellen, kunt u mailen naar leoleendert@hotmail.com
Aantal kavels:
224
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 17 december 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658 EM, Beneden Leeuwen