Veiling van diverse goederen o.a. generatoren; cross & motorhelmen; keramische pannensets; gereedschap etc. (Gratis verzending)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse gereedschappen & huishoudelijke artikelen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse cross & motorhelmen - diverse merken o.a. Nolan & Xenzo; rugbladblazers, 2 takt – benzine; generators van het Duitse merk kraftech; Royalty Line Switzerland keramische pannensets – diverse kleuren o.a. rood, crème, rosé, bruin, grijs & zwart; Stainless Steel keramische hapjespannen 12-delig; 226-delige gereedschapstrolleys; kettingzagen; doppenset, 94-delig; borenset 170-delig; Pro Kraft bosmaaiers etc. Alle artikelen zijn nieuw in doos en worden gratis verzonden.

* Alle artikelen worden na gunning en ontvangst van de betaling gratis verzonden door heel Nederland (m.u.v. de Wadden-eilanden & belgië). Verzenden naar de Wadden-eilanden & belgië is mogelijk in overleg.

* Indien het verzendadres afwijkt van de gegevens die bekend zijn bij ProVeiling.nl, dient u deze zelf binnen 48 uur door te geven aan de Servicedesk van ProVeiling.

Datums

dinsdag 06 januari 2015
vanaf 16:00

Sluiting:
zondag 18 januari 2015
vanaf 20:00

Geen

Gratis verzending

Aantal kavels:
64

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Zondag 18 januari 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

,

Bayard Helmen

18 jan 2015 20:00 Gesloten

Bosozoku Helmen

18 jan 2015 20:05 Gesloten

Cross Helmen

18 jan 2015 20:10 Gesloten

HJC Helmen

18 jan 2015 20:15 Gesloten

Nolan Helmen

18 jan 2015 20:20 Gesloten

Borenset

18 jan 2015 20:30 Gesloten

Diverse Merken

18 jan 2015 20:40 Gesloten

Generators

18 jan 2015 20:50 Gesloten

Gereedschapstrolley 226-Delig

18 jan 2015 20:55 Gesloten

Gereedschapswagens

18 jan 2015 21:00 Gesloten

Keramische Pannensets - 14 Delig - Kleur Bruin

18 jan 2015 21:05 Gesloten

Keramische Pannensets - 14 Delig - Kleur Creme

18 jan 2015 21:10 Gesloten

Keramische Pannensets - 14 Delig - Kleur Grijs

18 jan 2015 21:15 Gesloten

Keramische Pannensets - 14 Delig - Kleur Rood

18 jan 2015 21:20 Gesloten

Keramische Pannensets - 14 Delig - Kleur Rose

18 jan 2015 21:25 Gesloten

Keramische Pannensets - 14 Delig - Zwart

18 jan 2015 21:30 Gesloten

Stainless Steel Series Pannensets - 12 Delig

18 jan 2015 21:40 Gesloten

Kettingzagen

18 jan 2015 21:45 Gesloten

Sneeuw/Rugbladblazers

18 jan 2015 21:50 Gesloten