Overstock veiling van diverse goederen met o.a. Bio-Ethanol wandhaarden; divers elektrisch gereedschap etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling worden o.a. het volgende aangeboden: Professional aggregraten 8500W; divers elektrisch gereedschap; tuinslangen bekend van TV; 226-delige gereedschapskarren; strijkijzers 2000W; professionele trampolines; partij Bio-Ethanol wandhaarden – diverse kleuren (wordt ook aangeboden als verzamelkavel) en werkschoenen afkomstig uit faillissement; massageapparaten; diverse partijen voor de handelaar; complete outlet winkel incl. website en voorraad; koffersets; reistassen; boodschapenwagens; 3D schilderijen met verlichting en bewegend beeld; diverse badkleding van hoge kwaliteit; nieuwe Telekids tablets; diverse (gebruikte) laptops met Wifi – werkend en compleet met accu en opladers etc.
Aantal kavels:
463
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 17 februari 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen