Overstock veiling van diverse goederen met o.a. Bio-Ethanol wandhaarden; divers elektrisch gereedschap etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling worden o.a. het volgende aangeboden: Professional aggregraten 8500W; divers elektrisch gereedschap; tuinslangen bekend van TV; 226-delige gereedschapskarren; strijkijzers 2000W; professionele trampolines; partij Bio-Ethanol wandhaarden – diverse kleuren (wordt ook aangeboden als verzamelkavel) en werkschoenen afkomstig uit faillissement; massageapparaten; diverse partijen voor de handelaar; complete outlet winkel incl. website en voorraad; koffersets; reistassen; boodschapenwagens; 3D schilderijen met verlichting en bewegend beeld; diverse badkleding van hoge kwaliteit; nieuwe Telekids tablets; diverse (gebruikte) laptops met Wifi – werkend en compleet met accu en opladers etc.

Aantal kavels:
463

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 17 februari 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

3D Schilderij

17 feb 2015 20:00 Gesloten

Adidas Huispak/Leggings

17 feb 2015 20:05 Gesloten

Aggregaat

17 feb 2015 20:10 Gesloten

Autonavigatie/Motor/Brommersloten

17 feb 2015 20:15 Gesloten

Badkleding

17 feb 2015 20:20 Gesloten

Betonscharen

17 feb 2015 20:25 Gesloten

Bevestigingsmaterialen

17 feb 2015 20:30 Gesloten

Bio Ethanol Haarden

17 feb 2015 20:35 Gesloten

Boodschappenwagens

17 feb 2015 20:40 Gesloten

Dameskleding/Laarzen

17 feb 2015 20:45 Gesloten

17 feb 2015 20:50 Gesloten

Elektrisch/Handgereedschap

17 feb 2015 20:55 Gesloten

Helikopter Bestuurbaar

17 feb 2015 21:00 Gesloten

Huishoudelijk

17 feb 2015 21:05 Gesloten

Koffersets

17 feb 2015 21:10 Gesloten

Laptop

17 feb 2015 21:15 Gesloten

Partij

17 feb 2015 21:20 Gesloten

Rolstoelen

17 feb 2015 21:25 Gesloten

Sporttassen

17 feb 2015 21:30 Gesloten

Telekids Tablets - Blauw & Roze

17 feb 2015 21:35 Gesloten

Trampoline

17 feb 2015 21:40 Gesloten

Tuinbenodigdheden

17 feb 2015 21:45 Gesloten

Uiterlijke Verzorging

17 feb 2015 21:50 Gesloten

Verzamelkavel

17 feb 2015 21:55 Gesloten

Voetenbankjes

17 feb 2015 22:00 Gesloten

Werkschoenen

17 feb 2015 22:05 Gesloten