Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. diverse hoek & loungebanken etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: hoek & loungebanken; nieuw af fabriek. Diverse kwaliteit pannensets, bestek en messensets, afzuigkappen, eetkamerstoelen, polynorm bloembakken, diverse hockers, Opel Astra, buggy, mini bike chopper, jongens & meisjesspeelgoed en diverse spellen; desktop computers, grote zware heteluchtkanonnen & diverse leuke partijtjes enz.

Aantal kavels:
745

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 14 april 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Afzuigkappen

14 apr 2015 20:00 Gesloten

Aktekoffer

14 apr 2015 20:05 Gesloten

Bankstel Eco Leder

14 apr 2015 20:10 Gesloten

Bankstel Stof

14 apr 2015 20:20 Gesloten

Binnenverlichting

14 apr 2015 20:25 Gesloten

Bloembakken Sets Voor Binnen En Buiten

14 apr 2015 20:30 Gesloten

Computers

14 apr 2015 20:35 Gesloten

Decoratie

14 apr 2015 20:40 Gesloten

14 apr 2015 20:45 Gesloten

Dvd

14 apr 2015 20:50 Gesloten

Fluitende Vogeltjes

14 apr 2015 20:55 Gesloten

Gereedschapskoffers

14 apr 2015 21:00 Gesloten

Heteluchtkanon

14 apr 2015 21:10 Gesloten

Hoekbank (Eco) Leder

14 apr 2015 21:15 Gesloten

Hoekbank Stof

14 apr 2015 21:20 Gesloten

Horloge Sets

14 apr 2015 21:25 Gesloten

Kamer Waterfontein

14 apr 2015 21:30 Gesloten

Kinderfiets

14 apr 2015 21:35 Gesloten

Klokken

14 apr 2015 21:40 Gesloten

Loopstoel

14 apr 2015 21:45 Gesloten

Loungebank

14 apr 2015 21:50 Gesloten

Media Center

14 apr 2015 21:55 Gesloten

Messen/Bestek Sets

14 apr 2015 22:00 Gesloten

Meubilair & Accessoires

14 apr 2015 22:05 Gesloten

Pannen Sets

14 apr 2015 22:10 Gesloten

Partij

14 apr 2015 22:17 Gesloten

Schilderijen

14 apr 2015 22:20 Gesloten

Speelgoed

14 apr 2015 22:25 Gesloten

Stofzuiger

14 apr 2015 22:30 Gesloten

U Hoekbank

14 apr 2015 22:35 Gesloten

Voertuigen

14 apr 2015 22:40 Gesloten

Waterkoker/Ketels

14 apr 2015 22:45 Gesloten

Wii Accessoires Nieuw

14 apr 2015 22:50 Gesloten