Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. diverse hoek & loungebanken; huishoudelijke artikelen etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse hoek & loungebanken, alles nieuw af fabriek. Kwaliteit pannen & besteksets; hockers; gereedschapkoffers; stofzuigers; wandklokken; kamer waterfontein met pompje en verlichting; filippijnse motor riksja; Opel Astra; buggy; mini bike chopper; speelgoed/spelletjes; desktop computers en diverse leuke partijen en verzamelkavels.

Aantal kavels:
707

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Donderdag 14 mei 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

Nijverheidstraat 20
6658EM, Beneden-Leeuwen

Aktekoffer

14 mei 2015 20:00 Gesloten

Bankstel Eco Leder

14 mei 2015 20:05 Gesloten

Bankstel Stof

14 mei 2015 20:10 Gesloten

Bestek En Messen Nieuw

14 mei 2015 20:15 Gesloten

Binnenverlichting

14 mei 2015 20:20 Gesloten

Bloembakken Sets Voor Binnen En Buiten

14 mei 2015 20:25 Gesloten

Computers

14 mei 2015 20:30 Gesloten

Decoratie

14 mei 2015 20:35 Gesloten

14 mei 2015 20:40 Gesloten

Dvd

14 mei 2015 20:45 Gesloten

Fluitende Vogeltjes

14 mei 2015 20:50 Gesloten

Gereedschap Koffer

14 mei 2015 20:55 Gesloten

Heteluchtkanon

14 mei 2015 21:05 Gesloten

Hoekbank (Eco) Leder

14 mei 2015 21:10 Gesloten

Hoekbank Stof

14 mei 2015 21:15 Gesloten

Horloge Sets

14 mei 2015 21:20 Gesloten

Kamer Waterfontein

14 mei 2015 21:25 Gesloten

Kinderfietsen

14 mei 2015 21:30 Gesloten

Loopstoel

14 mei 2015 21:35 Gesloten

Loungebank

14 mei 2015 21:40 Gesloten

Media Center

14 mei 2015 21:45 Gesloten

Meubilair Etc.

14 mei 2015 21:50 Gesloten

Pannen Sets

14 mei 2015 21:57 Gesloten

Partij

14 mei 2015 22:00 Gesloten

Schilderijen

14 mei 2015 22:05 Gesloten

Speelgoed

14 mei 2015 22:10 Gesloten

U Hoekbank

14 mei 2015 22:15 Gesloten

Verzamel Kavel

14 mei 2015 22:20 Gesloten

Voertuigen

14 mei 2015 22:25 Gesloten

Wii Accessoires Nieuw

14 mei 2015 22:30 Gesloten

Witgoed & Apparatuur

14 mei 2015 22:35 Gesloten