Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. diverse hoek & loungebanken; huishoudelijke artikelen etc.
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse hoek & loungebanken, alles nieuw af fabriek. Kwaliteit pannen & besteksets; hockers; gereedschapkoffers; stofzuigers; wandklokken; kamer waterfontein met pompje en verlichting; filippijnse motor riksja; Opel Astra; buggy; mini bike chopper; speelgoed/spelletjes; desktop computers en diverse leuke partijen en verzamelkavels.
Aantal kavels:
707
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Donderdag 14 mei 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
Nijverheidstraat 20
6658EM, Beneden-Leeuwen