Overstock veiling van diverse (partij) goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. binnen & buitenverlichting; kleding; koffersets; hogedrukreinigers etc.
Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: buggy met trailer; kinderpolitiemotor met accu, verlichting en geluid; nieuwe benzine hogedrukreinigers; diverse leuke partijen voor de handelaar; nieuwe kleding o.a. rokjes, bodywarmers en T-shirts; binnen en buitenverlichting; 3-delige koffersets; Gazelle oldtimer fiets etc.
* Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd; verpakking kan hier en daar licht beschadigd zijn.
Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.
Aantal kavels:
302
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 20 mei 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen