Overstock veiling van diverse (partij) goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. binnen & buitenverlichting; kleding; koffersets; hogedrukreinigers etc.

Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: buggy met trailer; kinderpolitiemotor met accu, verlichting en geluid; nieuwe benzine hogedrukreinigers; diverse leuke partijen voor de handelaar; nieuwe kleding o.a. rokjes, bodywarmers en T-shirts; binnen en buitenverlichting; 3-delige koffersets; Gazelle oldtimer fiets etc.

* Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd; verpakking kan hier en daar licht beschadigd zijn.

Dit  risico ligt geheel aan de kant van de koper.

Aantal kavels:
302

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 20 mei 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Babydolls

20 mei 2015 20:00 Gesloten

Binnen & Buitenverlichting

20 mei 2015 20:05 Gesloten

Bodywarmers

20 mei 2015 20:10 Gesloten

Diversen

20 mei 2015 20:15 Gesloten

Hogedrukreinigers

20 mei 2015 20:20 Gesloten

Huishoudelijke Apparatuur

20 mei 2015 20:25 Gesloten

Keukenbenodigdheden

20 mei 2015 20:30 Gesloten

Koffersets

20 mei 2015 20:35 Gesloten

Partij

20 mei 2015 20:40 Gesloten

Politie Motor

20 mei 2015 20:45 Gesloten

Rokjes

20 mei 2015 20:50 Gesloten

T-Shirts

20 mei 2015 20:55 Gesloten

Uiterlijke Verzorging

20 mei 2015 21:00 Gesloten

Voertuigen

20 mei 2015 21:05 Gesloten