Veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. binnen en buitenverlichting; retro verkoopwagen etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden; diverse binnen en buiten verlichting; retro verkoopwwagen; motor aanhanger; diverse partijen; kinderpolitie motor met accu; verlichting met geluid; benzine hogedruk reinigers; nieuwe kleding w.o. rokjes, bodywarmers en T-shirts sets; 3-delige koffer sets; oude gazelle oldtimer fiets etc.

Nieuwe lampen in verpakking Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking. Attentie: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden/bezorgen is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.

Aantal kavels:
584

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 12 augustus 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658 EM, Beneden Leeuwen

Babydoll's

12 aug 2015 20:00 Gesloten

Binnen En Buiten Verlichting

12 aug 2015 20:05 Gesloten

Binnen Verlichting

12 aug 2015 20:10 Gesloten

Binnen Verlichting Inbouw Spotjes

12 aug 2015 20:15 Gesloten

Binnen Verlichting Schemer Lamp

12 aug 2015 20:20 Gesloten

Binnen Verlichting Vloerlamp

12 aug 2015 20:25 Gesloten

Binnen Verlichting

12 aug 2015 20:30 Gesloten

Bodywarmers

12 aug 2015 20:35 Gesloten

Buiten Verlichting

12 aug 2015 20:45 Gesloten

Buiten Verlichting Grond Spotjes

12 aug 2015 20:50 Gesloten

12 aug 2015 20:55 Gesloten

Hogedrukreiniger

12 aug 2015 21:00 Gesloten

Huishoudelijke Apparatuur

12 aug 2015 21:05 Gesloten

Keuken Benodig Heden

12 aug 2015 21:10 Gesloten

Koffer Sets

12 aug 2015 21:15 Gesloten

Partij

12 aug 2015 21:20 Gesloten

Politie Motor

12 aug 2015 21:25 Gesloten

Rokjes

12 aug 2015 21:30 Gesloten

T-Shirts

12 aug 2015 21:35 Gesloten

Uiterluike Verzorging Apparatuur

12 aug 2015 21:40 Gesloten

Voertuigen

12 aug 2015 21:45 Gesloten