Veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. binnen en buitenverlichting; retro verkoopwagen etc.
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden; diverse binnen en buiten verlichting; retro verkoopwwagen; motor aanhanger; diverse partijen; kinderpolitie motor met accu; verlichting met geluid; benzine hogedruk reinigers; nieuwe kleding w.o. rokjes, bodywarmers en T-shirts sets; 3-delige koffer sets; oude gazelle oldtimer fiets etc.
Nieuwe lampen in verpakking Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking. Attentie: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden/bezorgen is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.
Aantal kavels:
584
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 12 augustus 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658 EM, Beneden Leeuwen