Faillissementsveiling voorraad van een Technisch en mechanische groothandel (Opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen afkomstig uit faillissement te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: sanitair artikelen; diverse soorten schroeven en bouten; koppelingen; RVS toilet; divers gereedschap; partij binnen & buitenverlichting ca. 16 pallets; diverse elektra en een verzamelkavel van alle goederen.
Attentie: aantallen kunnen afwijken van de foto.
*Op het hek staat 20c daar naar binnen rijden na 85 meter aan de linkerkant staat nummer 20 op de deur daar is het
Aantal kavels:
500
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 30 september 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen