Faillissementsveiling voorraad van een Technisch en mechanische groothandel (Opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen afkomstig uit faillissement te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: sanitair artikelen; diverse soorten schroeven en bouten; koppelingen; RVS toilet; divers gereedschap; partij binnen & buitenverlichting ca. 16 pallets; diverse elektra en een verzamelkavel van alle goederen.

Attentie: aantallen kunnen afwijken van de foto.

*Op het hek staat  20c daar naar binnen rijden na 85 meter aan de linkerkant staat nummer 20 op de deur daar is het

Datums

dinsdag 15 september 2015
vanaf 17:00

Sluiting:
woensdag 30 september 2015
vanaf 20:00

zaterdag 26 september 2015
van 11:00 tot 16:00

zaterdag 03 oktober 2015
van 11:00 tot 16:00

Aantal kavels:
500

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 30 september 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Cilinderslot

30 sep 2015 20:00 Gesloten

30 sep 2015 20:05 Gesloten

Lampen

30 sep 2015 20:10 Gesloten

Partijtje

30 sep 2015 20:15 Gesloten

Sanitair

30 sep 2015 20:20 Gesloten

Schroeven/Moeren/Bouten

30 sep 2015 20:25 Gesloten

Verwarmings Thermosstaat

30 sep 2015 20:30 Gesloten

Verzamel Kavel

30 sep 2015 20:35 Gesloten