Veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. diverse verkoopwagens; huishoudelijk apparatuur; gereedschap etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: omgebouwde tractor/locomotief; leuk voor rondritjes; verkoopwagen; verkoopstand; diverse gebruikte laptops; 9 inch tablets; huishoudelijk & audioapparatuur; diverse gereedschapssets; badmode; reiskoffers; partijen; overhemden; damesschoenen/laarzen; grote partij (strip) boeken; dvd’s en diverse leuke verzamelkavels.

Attentie: indien de opbrengst van de verzamelkavel hoger ligt dan de losse biedingen komen alle individuele biedingen te vervallen.

Veilinglocatie: Nijverheidsstraat 20, 6658EM te Beneden-Leeuwen (op het hek staat 20c daar doorheen rijden en ca. 85mtr doorrijden, aan de linkerkant ziet u dan nr. 20 op de deur staan.

Aantal kavels:
536

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 28 oktober 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Adidas Huispak/Leggings

28 okt 2015 20:00 Gesloten

Babydolls

28 okt 2015 20:05 Gesloten

Badkleding

28 okt 2015 20:10 Gesloten

Bevestigingsmaterialen

28 okt 2015 20:15 Gesloten

Bio-Ethanol Haarden

28 okt 2015 20:20 Gesloten

Boodschappenwagens

28 okt 2015 20:25 Gesloten

28 okt 2015 20:30 Gesloten

Droogrekken/Douche Set

28 okt 2015 20:35 Gesloten

Fietsen

28 okt 2015 20:40 Gesloten

Handgereedschap

28 okt 2015 20:45 Gesloten

Keukenbenodigdheden

28 okt 2015 20:50 Gesloten

Kleding (Jurken/Rokjes/Bodywarmers)

28 okt 2015 20:55 Gesloten

Kledingrek

28 okt 2015 21:00 Gesloten

Koffers & Sporttassen

28 okt 2015 21:05 Gesloten

Koffie Molen

28 okt 2015 21:10 Gesloten

Laarzen

28 okt 2015 21:15 Gesloten

Motorslot & Omvormers

28 okt 2015 21:20 Gesloten

Partij

28 okt 2015 21:25 Gesloten

Politie Motor

28 okt 2015 21:30 Gesloten

Tablets & Laptops

28 okt 2015 21:35 Gesloten

Tuingereedschap

28 okt 2015 21:40 Gesloten

Tuinset

28 okt 2015 21:45 Gesloten

Verkoopwagens/Voertuigen Etc.

28 okt 2015 21:50 Gesloten

Verzamelkavels

28 okt 2015 21:55 Gesloten

Voeten Bankje

28 okt 2015 22:00 Gesloten

Witgoed/Apparatuur Etc.

28 okt 2015 22:05 Gesloten