Veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. diverse verkoopwagens; huishoudelijk apparatuur; gereedschap etc.
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: omgebouwde tractor/locomotief; leuk voor rondritjes; verkoopwagen; verkoopstand; diverse gebruikte laptops; 9 inch tablets; huishoudelijk & audioapparatuur; diverse gereedschapssets; badmode; reiskoffers; partijen; overhemden; damesschoenen/laarzen; grote partij (strip) boeken; dvd’s en diverse leuke verzamelkavels.
Attentie: indien de opbrengst van de verzamelkavel hoger ligt dan de losse biedingen komen alle individuele biedingen te vervallen.
Veilinglocatie: Nijverheidsstraat 20, 6658EM te Beneden-Leeuwen (op het hek staat 20c daar doorheen rijden en ca. 85mtr doorrijden, aan de linkerkant ziet u dan nr. 20 op de deur staan.
Aantal kavels:
536
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 28 oktober 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen