Overstock veiling van diverse goederen o.a. hoekbanken, elektrische dames & herenfietsen, diverse verkoopwagens etc. (Opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse verkoopwagens en voertuigen; elektrische dames en herenfietsen; opblaasbare baby incl. blower (leuk voor geboorte); nieuwe hoekbanken/bankstellen & loungebanken nieuw af fabriek; kwaliteit pannen en bestek/messensets; afzuigkappen & keukenapparatuur; eetkamerstoelen; polinorm bloembakken; hockers; gereedschapskoffers etc. Attentie: einddatum van deze veiling is gewijzigd.
Attentie: indien er een bod wordt gedaan op de verzamelkavel komen alle individuele biedingen te vervallen.
Veilinglocatie: Nijverheidsstraat 20, 6658EM te Beneden-Leeuwen (op het hek staat 20c daar doorheen rijden en ca. 85mtr doorrijden, aan de linkerkant ziet u dan nr. 20 op de deur staan.
Aantal kavels:
514
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Zondag 22 november 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen