Overstock veiling van diverse goederen o.a. hoekbanken, elektrische dames & herenfietsen, diverse verkoopwagens etc. (Opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse verkoopwagens en voertuigen; elektrische dames en herenfietsen; opblaasbare baby incl. blower (leuk voor geboorte); nieuwe hoekbanken/bankstellen & loungebanken nieuw af fabriek; kwaliteit pannen en bestek/messensets; afzuigkappen & keukenapparatuur; eetkamerstoelen; polinorm bloembakken; hockers; gereedschapskoffers etc. Attentie: einddatum van deze veiling is gewijzigd.

Attentie: indien er een bod wordt gedaan op de verzamelkavel komen alle individuele biedingen te vervallen.

Veilinglocatie: Nijverheidsstraat 20, 6658EM te Beneden-Leeuwen (op het hek staat 20c daar doorheen rijden en ca. 85mtr doorrijden, aan de linkerkant ziet u dan nr. 20 op de deur staan.

Aantal kavels:
514

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Zondag 22 november 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Afzuigkappen

22 nov 2015 20:00 Gesloten

Aktekoffer

22 nov 2015 20:05 Gesloten

Bankstel (Eco) Leder

22 nov 2015 20:10 Gesloten

Bankstel Stof

22 nov 2015 20:15 Gesloten

Bestek En Messensets Nieuw

22 nov 2015 20:20 Gesloten

Bloembakken Sets Voor Binnen En Buiten

22 nov 2015 20:25 Gesloten

Boxspring

22 nov 2015 20:30 Gesloten

Computers

22 nov 2015 20:35 Gesloten

Decoratie

22 nov 2015 20:40 Gesloten

22 nov 2015 20:45 Gesloten

Dvd

22 nov 2015 20:50 Gesloten

Fietsen

22 nov 2015 20:55 Gesloten

Fluitende Vogeltjes

22 nov 2015 21:00 Gesloten

Gereedschap Koffer

22 nov 2015 21:05 Gesloten

Heteluchtkanon

22 nov 2015 21:10 Gesloten

Hoekbank Stof

22 nov 2015 21:15 Gesloten

Hoekbanken (Eco) Leder

22 nov 2015 21:20 Gesloten

Kamer Waterfontein

22 nov 2015 21:25 Gesloten

Klokken

22 nov 2015 21:30 Gesloten

Kussens

22 nov 2015 21:35 Gesloten

Loungebank

22 nov 2015 21:40 Gesloten

Media Center

22 nov 2015 21:45 Gesloten

Meubilair

22 nov 2015 21:50 Gesloten

Opblaas Baby

22 nov 2015 21:55 Gesloten

Pannen Sets

22 nov 2015 22:00 Gesloten

Schilderijen

22 nov 2015 22:05 Gesloten

Speelgoed

22 nov 2015 22:10 Gesloten

Verzamel Kavel

22 nov 2015 22:15 Gesloten

Voertuigen/Verkoopwagens

22 nov 2015 22:20 Gesloten

Waterkoker/Ketels

22 nov 2015 22:25 Gesloten