Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: opblaasbare baby met blower (leuk voor geboorte); diverse pannensets; bestek en messensets; keukenapparatuur; schilderijen; klokken; eetkamerstoelen; polinorm bloembakken sets; hockers; gereedschapskoffers etc.

Veilinglocatie: Nijverheidsstraat 20, 6658EM te Beneden-Leeuwen (op het hek staat 20c daar doorheen rijden en ca. 85mtr doorrijden, aan de linkerkant ziet u dan nr. 20 op de deur staan.

Aantal kavels:
374

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 29 december 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Aktekoffer

29 dec 2015 20:00 Gesloten

Bestek/Messensets

29 dec 2015 20:05 Gesloten

Bloembakken Sets Voor Binnen En Buiten

29 dec 2015 20:10 Gesloten

Boxspring

29 dec 2015 20:15 Gesloten

Computers

29 dec 2015 20:20 Gesloten

Decoratie

29 dec 2015 20:25 Gesloten

29 dec 2015 20:30 Gesloten

Dvd

29 dec 2015 20:35 Gesloten

Fluitende Vogeltjes

29 dec 2015 20:40 Gesloten

Gereedschap Koffer

29 dec 2015 20:45 Gesloten

Heteluchtkanon

29 dec 2015 20:50 Gesloten

Klokken

29 dec 2015 20:55 Gesloten

Media Center

29 dec 2015 21:00 Gesloten

Meubilair

29 dec 2015 21:05 Gesloten

Pannen Sets

29 dec 2015 21:10 Gesloten

Schilderijen

29 dec 2015 21:15 Gesloten

Speelgoed

29 dec 2015 21:20 Gesloten

Waterkoker/Ketels

29 dec 2015 21:25 Gesloten