Overstock veiling van diverse soorten binnen & buitenverlichting (Opgeslagen te Beneden- Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten verlichting te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse soorten binnen & buitenverlichting o.a. ledlampen, grondspotjes, badkamerlampen, inbouwspotjes, desgin hanglampen, straatlantaarns, zaklampen en 1 verzamelkavel van alle aangeboden verlichting.
Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd; hier en daar lichte beschadigde verpakking. Attentie: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden/bezorgen is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.
Aantal kavels:
392
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 03 februari 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen