Overstock veiling van diverse soorten binnen & buitenverlichting (Opgeslagen te Beneden- Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten verlichting te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse soorten binnen & buitenverlichting o.a. ledlampen, grondspotjes, badkamerlampen, inbouwspotjes, desgin hanglampen, straatlantaarns, zaklampen en 1 verzamelkavel van alle aangeboden verlichting.

Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd; hier en daar lichte beschadigde verpakking. Attentie: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden/bezorgen is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.

Aantal kavels:
392

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 03 februari 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Binnenverlichting - Deel 1

3 feb 2016 20:00 Gesloten

Binnenverlichting - Deel 2

3 feb 2016 20:05 Gesloten

Binnenverlichting - Deel 3

3 feb 2016 20:10 Gesloten

Buitenverlichting - Deel 1

3 feb 2016 20:15 Gesloten

Buitenverlichting - Deel 2

3 feb 2016 20:20 Gesloten

Buitenverlichting - Deel 3

3 feb 2016 20:25 Gesloten

Design Verlichting

3 feb 2016 20:30 Gesloten

Inbouwspotjes (Binnenverlichting) - Deel 1

3 feb 2016 20:35 Gesloten

Inbouwspotjes (Binnenverlichting) - Deel 2

3 feb 2016 20:40 Gesloten

Schemerlampen (Binnenverlichting)

3 feb 2016 20:45 Gesloten

Tuinverlichting

3 feb 2016 20:50 Gesloten

Verzamelkavel

3 feb 2016 20:55 Gesloten