Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. pannensets; bloembakken etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: kinderspeelgoed en spellen; kwaliteit pannensets; messensets; keukenapparatuur; leuke schilderijen en klokken; polinorm bloembakken voor binnen en buiten; boeddha beelden; heren bodywarmers etc.

Aantal kavels:
340

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 08 maart 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Aktekoffer

8 mrt 2016 20:00 Gesloten

Bestek En Messen Nieuw

8 mrt 2016 20:05 Gesloten

Bloembakken Sets Voor Binnen En Buiten

8 mrt 2016 20:10 Gesloten

Computers

8 mrt 2016 20:15 Gesloten

Decoratie

8 mrt 2016 20:20 Gesloten

8 mrt 2016 20:25 Gesloten

Dvd

8 mrt 2016 20:30 Gesloten

Fluitende Vogeltjes

8 mrt 2016 20:35 Gesloten

Gereedschap Koffer

8 mrt 2016 20:40 Gesloten

Kamer Waterfontein

8 mrt 2016 20:45 Gesloten

Klokken

8 mrt 2016 20:50 Gesloten

Kussens

8 mrt 2016 20:55 Gesloten

Media Center

8 mrt 2016 21:00 Gesloten

Messen Sets

8 mrt 2016 21:05 Gesloten

Meubels

8 mrt 2016 21:10 Gesloten

Pannen Sets

8 mrt 2016 21:15 Gesloten

Schilderijen

8 mrt 2016 21:20 Gesloten

Speelgoed

8 mrt 2016 21:25 Gesloten

Waterkokers/Ketels

8 mrt 2016 21:30 Gesloten