Overstock veiling van diverse goederen o.a. binnen & buitenverlichting (Opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: een partij van 6 pallets met verlichting en audio-apparatuur; verzamelkavel van alle lampen in deze veiling; diverse soorten binnen & buitenverlichting o.a. ledlampen, halogeen, grondspotjes, badkamerlampen, inbouwspotjes, hanglampen, straatlantaarns, zaklampen etc. Attentie: einddatum & ophaaldag van deze veiling is gewijzigd.

Nieuwe lampen in verpakking Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking .

Attentie: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan

Aantal kavels:
378

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 23 maart 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Binnenverlichting

23 mrt 2016 20:00 Gesloten

Buitenverlichting

23 mrt 2016 20:05 Gesloten

Design Hanglampen

23 mrt 2016 20:10 Gesloten

Grondspotjes

23 mrt 2016 20:15 Gesloten

Inbouwspotjes

23 mrt 2016 20:20 Gesloten

Partijen

23 mrt 2016 20:25 Gesloten

Schemerlampen

23 mrt 2016 20:30 Gesloten

Verzamelkavel

23 mrt 2016 20:35 Gesloten