Overstock veiling van diverse goederen met o.a. binnen en buitenverlichting & diverse verkoopwagens (Opgeslagen te Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: verkoopwagens en voertuigen o.a. loempia verkoopwagens; Doner Kebab verkoopwagen; auto; gas barbecue; 8 pallets met verlichting en audioapparatuur; verzamelkavel van alle losse lampen; diverse soorten verlichting o.a. ledlampen, halogeen lampen, grondspotjes, badkamerverlichting, design hanglampen, inbouwspotjes, straatlantaarns, zaklampen etc.
Nieuwe lampen in verpakking Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking.
Attentie: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan
Als er op de verzamelkavel geboden wordt vervallen alle losse biedingen van de losse lampen partij van 8 pallets valt hier buiten en karren en voertuigen.
Aantal kavels:
370
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 27 april 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen