Overstock veiling van diverse goederen (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse huishoudelijke artikelen; gereedschap; kettingzagen; scheerapparaten; keukensnijmachines; zwembadjes; boodschappenwagens; bestek & messensets; waterkokers/ketels; tafelventilatoren enz.

Aantal kavels:
235

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 27 april 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Bestek & Messensets

27 apr 2016 20:00 Gesloten

Boodschappenwagens

27 apr 2016 20:05 Gesloten

Campingbenodigdheden

27 apr 2016 20:10 Gesloten

27 apr 2016 20:15 Gesloten

Douche Set/Droogrekken

27 apr 2016 20:22 Gesloten

Elektrische BBQ / Grill

27 apr 2016 20:25 Gesloten

Gereedschap

27 apr 2016 20:30 Gesloten

Hogedrukreiniger

27 apr 2016 20:35 Gesloten

Kettingzaag

27 apr 2016 20:40 Gesloten

Keukenbenodigdheden

27 apr 2016 20:45 Gesloten

Kinderspeelgoed

27 apr 2016 20:50 Gesloten

Omvormer

27 apr 2016 20:55 Gesloten

Pannen Sets

27 apr 2016 21:00 Gesloten

Speaker Systeem

27 apr 2016 21:05 Gesloten

Uiterlijke Verzorgingsapparatuur

27 apr 2016 21:14 Gesloten

Wandklok

27 apr 2016 21:15 Gesloten

Witgoed & Apparatuur

27 apr 2016 21:20 Gesloten

Zwembadjes

27 apr 2016 21:25 Gesloten