Overstock veiling van diverse binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen
Veiling van diverse soorten verlichting i.o. van opdrachtgever te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: ledverlichting; straatlantaarns; lampen met sensor; smart verlichting; spotjes; Jan des Bouvrie verlichting voor binnen en buiten enz. Verzamelkavel van alle lossen lampen uit deze veiling.
Attentie: nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd, hier en daar kan de verpakking licht beschadigd zijn. LET OP: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper Als er op de verzamel kavel geboden word vervalt alle losse biedingen van alle losse aangeboden lampen.
Aantal kavels:
355
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 20 juli 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen