Overstock veiling van diverse huishoudelijke artikelen te Beneden-Leeuwen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse huishoudelijke artikelen te Beneden-Leeuwen. Het betreft hier o.a. diverse gereedschappen; campingbenodigdheden; elektrische bbq; scheerapparaten; wasrekken; diverse pannen en messensets; kinderzwembadjes etc.

Aantal kavels:
201

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 24 augustus 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Bestek/Messensets

24 aug 2016 20:00 Gesloten

Boodschappenwagens

24 aug 2016 20:05 Gesloten

24 aug 2016 20:10 Gesloten

Douche Set

24 aug 2016 20:15 Gesloten

Droog Rek

24 aug 2016 20:20 Gesloten

Electrische BBQ / Grill

24 aug 2016 20:25 Gesloten

Gereedschap

24 aug 2016 20:30 Gesloten

Keukenkokset 7 Delig

24 aug 2016 20:35 Gesloten

Kinderspeelgoed

24 aug 2016 20:40 Gesloten

Omvormer

24 aug 2016 20:45 Gesloten

Pannen Sets

24 aug 2016 20:50 Gesloten

Uiterlijke Verzorging Apparatuur

24 aug 2016 20:55 Gesloten

Wandklok

24 aug 2016 21:00 Gesloten

Waterkokers/Ketels

24 aug 2016 21:05 Gesloten

Witgoed & Apparatuur

24 aug 2016 21:10 Gesloten

Zwembadjes

24 aug 2016 21:15 Gesloten