Overstock veiling van diverse binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen. Het betreft hier o.a. badkamerverlichting, inbouwspotjes, wandlampen, plafonnieres, design vloerlampen, grondspotjes, Ledverlichting en een complete verzamelkavel voor alle losse lampen.
Attentie: nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd, hier en daar kan de verpakking licht beschadigd zijn. LET OP: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper Als er op de verzamel kavel geboden word vervalt alle losse biedingen van alle losse aangeboden lampen.
Aantal kavels:
351
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 14 september 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 18:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen