Overstock veiling van diverse binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen. Het betreft hier o.a. badkamerverlichting, inbouwspotjes, wandlampen, plafonnieres, design vloerlampen, grondspotjes, Ledverlichting en een complete verzamelkavel voor alle losse lampen.

Attentie: nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd, hier en daar kan de verpakking licht beschadigd zijn. LET OP: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper Als er op de verzamel kavel geboden word vervalt alle losse biedingen van alle losse aangeboden lampen.

Datums

donderdag 01 september 2016
vanaf 16:00

Sluiting:
woensdag 14 september 2016
vanaf 19:00

zaterdag 03 september 2016
van 11:00 tot 16:00

zaterdag 17 september 2016
van 11:00 tot 16:00

Aantal kavels:
351

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 14 september 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 18:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Badkamerverlichting

14 sep 2016 19:00 Gesloten

Binnenverlichting

14 sep 2016 19:05 Gesloten

Buitenverlichting

14 sep 2016 19:10 Gesloten

Design Verlichting

14 sep 2016 19:15 Gesloten

Grondspotjes

14 sep 2016 19:20 Gesloten

Inbouwspotjes

14 sep 2016 19:25 Gesloten

Partij

14 sep 2016 19:30 Gesloten

Schemerlampen

14 sep 2016 19:35 Gesloten

Verzamelkavel

14 sep 2016 19:40 Gesloten