Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen o.a. gereedschap, kleding & huishoudelijke artikelen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. Het volgende wordt o.a. in deze veiling aangeboden: divers gereedschap; campingbenodigdheden; barbecue; scheerapparaten; wasrekken; pannen en messensets; speelgoed; armbanden in geschenkdoosje; Adidas leggings; rokjes; dames en herenbodywarmers; dameslaarzen; audio en apparatuur; camerasystemen; gebruikte fietsen; bronskleurige buitenkranen enz.

Aantal kavels:
570

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 26 oktober 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Adidas Huispak/Leggings

26 okt 2016 20:00 Gesloten

Audio En Diverse

26 okt 2016 20:06 Gesloten

Bestek/Messensets

26 okt 2016 20:10 Gesloten

Bio Ethanol Haarden

26 okt 2016 20:15 Gesloten

Boodschappenwagens

26 okt 2016 20:20 Gesloten

Brandblussers

26 okt 2016 20:25 Gesloten

Dames Armbanden

26 okt 2016 20:30 Gesloten

Dames Bodywarmers

26 okt 2016 20:35 Gesloten

26 okt 2016 20:40 Gesloten

Douche Set

26 okt 2016 20:45 Gesloten

Droog Rek

26 okt 2016 20:50 Gesloten

Fietsen

26 okt 2016 20:55 Gesloten

Gereedschap

26 okt 2016 21:00 Gesloten

Heren Bodywarmers

26 okt 2016 21:05 Gesloten

Keukenbenodigdheden

26 okt 2016 21:10 Gesloten

Kinder Speelgoed

26 okt 2016 21:15 Gesloten

Koffer Sets

26 okt 2016 21:20 Gesloten

Kranen

26 okt 2016 21:25 Gesloten

Laarzen

26 okt 2016 21:30 Gesloten

Omvormer

26 okt 2016 21:35 Gesloten

Pannen Sets

26 okt 2016 21:40 Gesloten

Politie Motor

26 okt 2016 21:45 Gesloten

Rokjes

26 okt 2016 21:50 Gesloten

Uiterlijke Verzorging Apparatuur

26 okt 2016 21:55 Gesloten

Wandklok

26 okt 2016 22:00 Gesloten

Waterkokers/Ketels

26 okt 2016 22:05 Gesloten

Witgoed & Apparatuur

26 okt 2016 22:10 Gesloten

Zwembadjes

26 okt 2016 22:15 Gesloten