Overstock veiling van diverse goederen o.a. gereedschap, speelgoed & kleding te Beneden-Leeuwen
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. Het betreft hier o.a. divers gereedschap, campingbenodigdheden, elektrische barbecue, scheerapparaten, wasrekken, pannen en messensets, speelgoed, armbanden in geschenkverpakking, bronskleurige buitenkranen, gebruikte fietsen, kleding o.a. Adidas leggings, rokjes, laarzen, dames en heren bodywarmers.
Aantal kavels:
552
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 07 december 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:00 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen