Overstock veiling van diverse huishoudelijke artikelen, binnen en buitenverlichting te Beneden- Leeuwen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse gereedschappen; campingbenodigdheden; elektrische barbecues; scheerapparaten; was/droogrekken; pannen en messensets; kinderzwembadjes; speelgoed; diverse binnen en buitenverlichting.

Aantal kavels:
496

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Zondag 18 december 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Badkamer Lampen

18 dec 2016 20:00 Gesloten

Bestek/Messensets

18 dec 2016 20:05 Gesloten

Binnenverlichting

18 dec 2016 20:10 Gesloten

Boodschappenwagens

18 dec 2016 20:15 Gesloten

Buitenverlichting

18 dec 2016 20:20 Gesloten

Campingbenodigdheden

18 dec 2016 20:25 Gesloten

18 dec 2016 20:30 Gesloten

Douche Set/Droogrekken

18 dec 2016 20:35 Gesloten

Elektrische BBQ / Grill

18 dec 2016 20:40 Gesloten

Gereedschap

18 dec 2016 20:45 Gesloten

Inbouwspotjes

18 dec 2016 20:55 Gesloten

Keuken Benodigd Heden

18 dec 2016 21:00 Gesloten

Kinder Speelgoed

18 dec 2016 21:05 Gesloten

Koffie Molen

18 dec 2016 21:10 Gesloten

Pannen Sets

18 dec 2016 21:15 Gesloten

Schemerlampen

18 dec 2016 21:20 Gesloten

Uiterlijke Verzorgingsapparatuur

18 dec 2016 21:25 Gesloten

Verlichting

18 dec 2016 21:30 Gesloten

Wandklok

18 dec 2016 21:35 Gesloten

Waterkoker/Ketels

18 dec 2016 21:40 Gesloten

Witgoed/Apparatuur

18 dec 2016 21:45 Gesloten

Zwembadjes

18 dec 2016 21:50 Gesloten