Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen o.a. Gereedschap, pannensets, huishoudelijke artikelen & kleding

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: divers gereedschap; campingbenodigdheden; wasrekken; scheerapparaten; pannen en messensets; speelgoed; armbanden in geschenkverpakking; elektrische barbecues; Adidas legging; rokjes; dames en heren bodywarmers; dameslaarzen; gebruikte fietsen; bronskleurige buitenkranen enz.

Aantal kavels:
534

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 18 januari 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Adidas Legging/Huispak

18 jan 2017 20:00 Gesloten

Audio En Diverse

18 jan 2017 20:05 Gesloten

Bestek/Messensets

18 jan 2017 20:10 Gesloten

Bio Ethanol Haarden

18 jan 2017 20:15 Gesloten

Boodschappenwagens

18 jan 2017 20:20 Gesloten

Brandblussers

18 jan 2017 20:25 Gesloten

Campingbenodigdheden

18 jan 2017 20:30 Gesloten

Dames Armbanden

18 jan 2017 20:35 Gesloten

Dames Bodywarmers

18 jan 2017 20:40 Gesloten

18 jan 2017 20:45 Gesloten

Douche Set

18 jan 2017 20:50 Gesloten

Droog Rek

18 jan 2017 20:55 Gesloten

Fietsen

18 jan 2017 21:00 Gesloten

Gereedschap

18 jan 2017 21:05 Gesloten

Heren Bodywarmers

18 jan 2017 21:10 Gesloten

Keukenbenodigdheden

18 jan 2017 21:15 Gesloten

Kinderspeelgoed

18 jan 2017 21:20 Gesloten

Koffie Molen

18 jan 2017 21:25 Gesloten

Kranen

18 jan 2017 21:30 Gesloten

Laarzen

18 jan 2017 21:35 Gesloten

Pannen Sets

18 jan 2017 21:40 Gesloten

Rokjes

18 jan 2017 21:45 Gesloten

Rollator

18 jan 2017 21:50 Gesloten

Uiterlijke Verzorgings Apparatuur

18 jan 2017 21:55 Gesloten

Wandklok

18 jan 2017 22:00 Gesloten

Waterkokers/Ketels

18 jan 2017 22:05 Gesloten

Witgoed En Apparatuur

18 jan 2017 22:10 Gesloten

Zwembadjes

18 jan 2017 22:15 Gesloten