Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen o.a. Gereedschap, pannensets, huishoudelijke artikelen & kleding
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: divers gereedschap; campingbenodigdheden; wasrekken; scheerapparaten; pannen en messensets; speelgoed; armbanden in geschenkverpakking; elektrische barbecues; Adidas legging; rokjes; dames en heren bodywarmers; dameslaarzen; gebruikte fietsen; bronskleurige buitenkranen enz.
Aantal kavels:
534
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 18 januari 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen