Veiling van diverse goederen o.a. Antiek & Ouderwets te Nijverdal

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te NijverdaI. In deze veiling wordt er antiek & oud geveild met zeer unieke en waardevolle artikelen. Het volgende wordt o.a. in deze veiling aangeboden: Antieke authentieke buik, buffet, deken en vitrinekasten; ouderwetse orgels, authentieke stoelen, opknappers zoals orgel en diverse stoelen. Unieke ouderwetse klokken, nooit eerder vertoonde schaaktafel met schaakstukken, prachtig mooie eetkamertafels, antieke weegschaal met gewichten, Winchester Duitse staande klok, leren vellen diverse maten en diverse kleuren en nog veel meer. Mis deze veiling niet met unieke producten die je nergens anders tegen komt!

Attentie: verzending is mogelijk op aanvraag.

Datums

dinsdag 14 februari 2017
vanaf 16:30

Sluiting:
zaterdag 25 februari 2017
vanaf 20:00

zaterdag 18 februari 2017
van 10:00 tot 16:00

zaterdag 04 maart 2017
van 11:00 tot 17:00

Aantal kavels:
79

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Zaterdag 25 februari 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

Nijverheidsweg 2
7442CH, Nijverdal

Leren Vellen

25 feb 2017 20:00 Gesloten

Oud/Antiek - Divers

25 feb 2017 20:05 Gesloten

Oud/Antiek Tafels

25 feb 2017 20:10 Gesloten

Oud/Antieke Kasten

25 feb 2017 20:15 Gesloten

Oud/Antieke Stoelen

25 feb 2017 20:20 Gesloten

Ouderwetse Klokken

25 feb 2017 20:25 Gesloten