Overstock veiling van diverse binnen en buitenverlichting te Beneden-Leeuwen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse binnen en buitenverlichting te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: halogeen spotjes; buitenlampen met en zonder sensor; design verlichting; ledverlichting; hanglampen; verzamelkavel van alle lampen in deze veiling.

Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd, hier en daar lichte beschadigde verpakking .

Aantal kavels:
291

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 01 maart 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Binnen En Buiten Verlichting

1 mrt 2017 20:00 Gesloten

Binnen Verlichting

1 mrt 2017 20:05 Gesloten

Binnen Verlichting Inbouw Spotjes

1 mrt 2017 20:10 Gesloten

Binnen Verlichting Schemer Lamp

1 mrt 2017 20:15 Gesloten

Buiten Lamp

1 mrt 2017 20:20 Gesloten

Buiten Verlichting

1 mrt 2017 20:29 Gesloten

Buiten Verlichting Grond Spotjes

1 mrt 2017 20:30 Gesloten

Inbouw Spotjes

1 mrt 2017 20:35 Gesloten

Verzamelkavel

1 mrt 2017 20:40 Gesloten