Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen o.a. Speelgoed, gereedschap & huishoudelijke artikelen
Namens opdrachtgever veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse gereedschappen; campingbenodigdheden; elektrische BBQ; scheerapparaten; wasrekken; pannen en messensets; speelgoed; armbanden in geschenkdoosjes; kleding o.a. Adidas leggings, rokjes, dames en heren bodywarmers en dameslaarzen; diverse gebruikte fietsen; nieuwe bronskleurige buitenkranen.
Aantal kavels:
524
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 29 maart 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen