Overstock veiling van diverse soorten lingerie te Beneden-Leeuwen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten lingerie te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse soorten lingerie o.a. corset in leer, lak en stof; diverse panty kousen; bh’s met string; jurkjes in diverse kleuren enz.

Aantal kavels:
218

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 19 april 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Corset

19 apr 2017 20:00 Gesloten

Corset Jurkje

19 apr 2017 20:05 Gesloten

Corset Lak

19 apr 2017 20:10 Gesloten

Corset Leder

19 apr 2017 20:15 Gesloten

Jurkjes

19 apr 2017 20:20 Gesloten

Lingerie Sets

19 apr 2017 20:25 Gesloten

Losse BH

19 apr 2017 20:30 Gesloten

Panty Kousjes

19 apr 2017 20:35 Gesloten

Topjes

19 apr 2017 20:40 Gesloten