Overstock veiling van diverse goederen o.a. huishoudelijke artikelen & verlichting te Beneden-Leeuwen
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen o.a. huishoudelijke artikelen & verlichting te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse gereedschappen; campingbenodigdheden; elektrische barbecues; scheerapparaten; wasrekken; pannensets; messensets; kinderzwembadjes; speelgoed; diverse binnen en buitenverlichting.
Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd, hier en daar lichte beschadigde verpakking .
Aantal kavels:
355
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 03 mei 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen