Overstock veiling van diverse restanten en partijen, verkoopwagens en diverse voertuigen te Beneden-Leeuwen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse restanten en partijen, verkoopwagens en diverse voertuigen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse soorten complete verkoopwagens en voertuigen; honden aanhanger; leuke partijen voor de handelaar en/of marktkoopman o.a. Speelgoed en huishoudelijke artikelen; kleding; politie motoren op accu enz.

Aantal kavels:
59

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 17 mei 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Bakfiets

17 mei 2017 20:00 Gesloten

Computers

17 mei 2017 20:05 Gesloten

17 mei 2017 20:10 Gesloten

Diverse Voertuigen

17 mei 2017 20:15 Gesloten

Gereedschap

17 mei 2017 20:20 Gesloten

Meubels

17 mei 2017 20:25 Gesloten

Partijen

17 mei 2017 20:30 Gesloten

Verkoopwagen

17 mei 2017 20:40 Gesloten