Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen o.a. Servies & make-up (Gratis verzending binnen NL vanaf 20 euro orderwaarde)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. Het betreft hier o.a. het volgende: diverse Chinees (kinder) servies, bestek, complete make-up dozen & een Nicer dicer plus snijmachine. Attentie: de gratis verzending geldt alleen vanaf 20 euro orderwaarde binnen NL.
Bij het Chinese servies kan de cadeauverpakking hier en daar een beschadiging hebben
het betreft alleen de verpakking ( doosje) servies zijn allemaal gaaf en heel.
Attentie: de gratis verzending geldt vanaf 20 euro orderwaarde excl. BTW en opgeld. Verzending binnen 14 dagen na ontvangst betaling per bank aan ProVeiling.
Eventuele adreswijzigingen dient u binnen 24 uur na afloop van de veilig telefonisch of via email door te geven aan de Servicedesk van ProVeiling. Attentie: alleen wijzigen in het systeem is niet voldoende! Gratis verzending alleen in Nederland!
Aantal kavels:
332
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 14 juni 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.