Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen o.a. Servies & make-up (Gratis verzending binnen NL vanaf 20 euro orderwaarde)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. Het betreft hier o.a. het volgende: diverse Chinees (kinder) servies, bestek, complete make-up dozen & een Nicer dicer plus snijmachine. Attentie: de gratis verzending geldt alleen vanaf 20 euro orderwaarde binnen NL.

Bij het Chinese servies kan de cadeauverpakking hier en daar een beschadiging hebben

het betreft alleen de verpakking ( doosje) servies zijn allemaal gaaf en heel.

Attentie: de gratis verzending geldt vanaf 20 euro orderwaarde excl. BTW en opgeld. Verzending binnen 14 dagen na ontvangst betaling per bank aan ProVeiling.

Eventuele adreswijzigingen dient u binnen 24 uur na afloop van de veilig telefonisch of via email door te geven aan de Servicedesk van ProVeiling. Attentie: alleen wijzigen in het systeem is niet voldoende! Gratis verzending alleen in Nederland!

Datums

vrijdag 02 juni 2017
vanaf 12:00

Sluiting:
woensdag 14 juni 2017
vanaf 20:00

zaterdag 03 juni 2017
van 10:00 tot 15:00

vrijdag 16 juni 2017
van 10:00 tot 16:00

Aantal kavels:
332

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 14 juni 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

,

Chinese Kinder Servies

14 jun 2017 20:00 Gesloten

Chinese Theeservies

14 jun 2017 20:05 Gesloten

Kinder Bestek Set

14 jun 2017 20:10 Gesloten

Lingerie Setje Met Rokje

14 jun 2017 20:15 Gesloten

Lingerie Setjes

14 jun 2017 20:20 Gesloten

Make Up Set In Koffer

14 jun 2017 20:25 Gesloten

Nicer Dicer Plus - Snijmachine

14 jun 2017 20:30 Gesloten