Overstock veiling van diverse huishoudelijke artikelen, binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: halogeen spotjes; buitenlampen met en zonder sensor; design verlichting voor binnen en buiten; ledlampen/spots; hanglampen; huishoudelijke apparatuur; pannen en messensets.

Attentie: nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd en kunnen hier en daar lichte beschadigde verpakking hebben .

LET OP: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper

Aantal kavels:
338

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 19 juli 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Bestek/Messensets

19 jul 2017 20:00 Gesloten

Binnen Lampen

19 jul 2017 20:05 Gesloten

Boodschappenwagens

19 jul 2017 20:10 Gesloten

Buitenlampen

19 jul 2017 20:15 Gesloten

Campingbenodigdheden

19 jul 2017 20:20 Gesloten

19 jul 2017 20:25 Gesloten

Douche Set

19 jul 2017 20:30 Gesloten

Droog Rek

19 jul 2017 20:35 Gesloten

Elektrische BBQ / Grill

19 jul 2017 20:40 Gesloten

Gereedschap

19 jul 2017 20:45 Gesloten

Inbouw Spot

19 jul 2017 20:50 Gesloten

Inbouw Spotjes

19 jul 2017 20:55 Gesloten

Inbouw Spots

19 jul 2017 21:00 Gesloten

Keuken Benodigd Heden

19 jul 2017 21:05 Gesloten

Kinder Speelgoed

19 jul 2017 21:10 Gesloten

Koffie Molen

19 jul 2017 21:15 Gesloten

Uiterlijke Verzorgingsapparatuur

19 jul 2017 21:20 Gesloten

Vloerlamp

19 jul 2017 21:25 Gesloten

Wandklok

19 jul 2017 21:30 Gesloten

Waterkoker/Ketels

19 jul 2017 21:35 Gesloten

Witgoed/Apparatuur

19 jul 2017 21:40 Gesloten

Zaklamp

19 jul 2017 21:45 Gesloten

Zwembadjes

19 jul 2017 21:50 Gesloten