Overstock veiling van diverse huishoudelijke artikelen, binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: halogeen spotjes; buitenlampen met en zonder sensor; design verlichting voor binnen en buiten; ledlampen/spots; hanglampen; huishoudelijke apparatuur; pannen en messensets.
Attentie: nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd en kunnen hier en daar lichte beschadigde verpakking hebben .
LET OP: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper
Aantal kavels:
338
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 19 juli 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen