Veiling van diverse (partij) goederen o.a. Speelgoed, keukenaccessoires, miniatuurauto’s & schilderijen (Gratis verzending vanaf 20 euro orderwaarde binnen NL, excl. de eilanden)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (partij) goederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: schilderijen; kantoorartikelen; lithografieën en posters; minatuurauto’s diverse soorten; muziekcd’s; poppensets; keukenaccessoires; plasti dip; kaarsen en lantaarns; kleding enz.
Eventuele adreswijzigingen dient u binnen 24 uur na afloop van de veilig telefonisch of via email door te geven aan de Servicedesk van ProVeiling. Attentie: alleen wijzigen in het systeem is niet voldoende! Gratis verzending vanaf 20 euro orderwaarde alleen in Nederland, excl. de eilanden!
Verzendkosten naar België 7 euro
Aantal kavels:
533
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Zondag 30 juli 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.