Veiling van diverse lingerie afkomstig uit faillissement te Beneden-Leeuwen (Gratis verzending binnen NL vanaf 25 euro)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse lingerie afkomstig uit faillissement te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse topjes, corsets, bh’s, jurkjes, panty’s, (knie) kousen en diverse spannende lingeriesets. Attentie: gratis verzending binnen NL excl. de eilanden, vanaf 25 euro.

Attentie: de gratis verzending geldt vanaf 25 euro. Verzending binnen 14 dagen na ontvangst betaling per bank aan ProVeiling.

Eventuele adreswijzigingen dient u binnen 24 uur na afloop van de veilig telefonisch of via email door te geven aan de Servicedesk van ProVeiling. Attentie: alleen wijzigen in het systeem is niet voldoende! Gratis verzending alleen in Nederland!

Datums

donderdag 03 augustus 2017
vanaf 12:00

Sluiting:
woensdag 16 augustus 2017
vanaf 20:00

zaterdag 12 augustus 2017
van 10:00 tot 12:00

zaterdag 19 augustus 2017
van 10:00 tot 15:00

Aantal kavels:
547

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 16 augustus 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Bh

16 aug 2017 20:00 Gesloten

Bodystocking

16 aug 2017 20:05 Gesloten

Catsuit

16 aug 2017 20:10 Gesloten

Corset Jurkje

16 aug 2017 20:20 Gesloten

Handschoenen

16 aug 2017 20:25 Gesloten

Corset

16 aug 2017 20:25 Gesloten

Jurkjes

16 aug 2017 20:34 Gesloten

Kniekousen

16 aug 2017 20:39 Gesloten

Lingerie Sets

16 aug 2017 20:40 Gesloten

Panty Kousen

16 aug 2017 20:45 Gesloten

Setje

16 aug 2017 20:50 Gesloten

Topjes

16 aug 2017 20:55 Gesloten

Voet Kous/Versiering

16 aug 2017 21:04 Gesloten