Overstock veiling van divers goederen te Beneden-Leeuwen o.a. binnen en buitenverlichting
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: halogeens spotjes; buitenlampen met en zonder sensor; diverse design verlichting voor binnen en buiten; ledverlichting/spots; hanglampen; huishoudelijk apparatuur; pannen en messensets.
Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd, hier en daar lichte beschadigde verpakking .
Aantal kavels:
317
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 30 augustus 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen