Overstock veiling van divers goederen te Beneden-Leeuwen o.a. binnen en buitenverlichting

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: halogeens spotjes; buitenlampen met en zonder sensor; diverse design verlichting voor binnen en buiten; ledverlichting/spots; hanglampen; huishoudelijk apparatuur; pannen en messensets.

Datums

woensdag 16 augustus 2017
vanaf 12:30

Sluiting:
woensdag 30 augustus 2017
vanaf 20:00

zaterdag 26 augustus 2017
van 10:00 tot 16:00

zaterdag 02 september 2017
van 10:00 tot 16:00

Aantal kavels:
317

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 30 augustus 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Bestek/Messensets

30 aug 2017 20:00 Gesloten

Binnenlampen

30 aug 2017 20:05 Gesloten

Buitenlampen

30 aug 2017 20:10 Gesloten

Campingbenodigdheden

30 aug 2017 20:15 Gesloten

30 aug 2017 20:20 Gesloten

Douche Set

30 aug 2017 20:25 Gesloten

Droog Rek

30 aug 2017 20:30 Gesloten

Elektrische BBQ / Grill

30 aug 2017 20:35 Gesloten

Gereedschap

30 aug 2017 20:40 Gesloten

Inbouw Spotjes

30 aug 2017 20:45 Gesloten

Keukenbenodigdheden

30 aug 2017 20:50 Gesloten

Kinderspeelgoed

30 aug 2017 20:55 Gesloten

Koffiemolens

30 aug 2017 21:00 Gesloten

Uiterlijke Verzorgingsapparatuur

30 aug 2017 21:05 Gesloten

Vloerlamp

30 aug 2017 21:10 Gesloten

Wandklok

30 aug 2017 21:15 Gesloten

Waterkoker/Ketels

30 aug 2017 21:20 Gesloten

Witgoed/Apparatuur

30 aug 2017 21:25 Gesloten

Zaklamp

30 aug 2017 21:30 Gesloten

Zwembadjes

30 aug 2017 21:35 Gesloten