Veiling diverse goederen te leeuwarden
Proveiling veilt diverse goederen afkomstig van diverse faillissementen en overtollige voorraad. In deze veiling zullen o.a. de volgende goederen aangeboden worden: AUTO’S; HITACHI MINIKRAAN; PAARDENKOETS; PAARDENTRAILER; SCOOTERS; QUAD’S; MOTOREN; HELMEN; KART; BUREAUS; PARTIJEN; GEREEDSCHAP; BOSMAAIERS; TRILPLATEN; BOUWBENODIGDHEDEN EN -MATERIALEN; IJZERWAREN; STOOMCLEANERS; LADDERS; KANTOORTAFELS; MAMOETSKELTERS; CARAVANS; FIETSEN; SFEERHAARDEN; DIVERSE TUINARTIKELEN etc. De goederen kunnen worden bezichtigd op 2 en 3 maart. Gekochte goederen kunnen worden afgehaald op 9 en 10 maart. Bezichtiging- en ophaaladres: Valeriusstraat 2 Leeuwarden (betreft het bedrijfspand van voorheen Ford garage de Zeeuw, bij Esso tankstation).
Let op: de kijk- en ophaaldagen zijn gewijzigd!
Valeriusstraat 2
8915 AC, Leeuwarden