Veiling diverse goederen te leeuwarden

Proveiling veilt diverse goederen afkomstig van diverse faillissementen en overtollige voorraad. In deze veiling zullen o.a. de volgende goederen aangeboden worden: AUTO’S; HITACHI MINIKRAAN; PAARDENKOETS; PAARDENTRAILER; SCOOTERS; QUAD’S; MOTOREN; HELMEN; KART; BUREAUS; PARTIJEN; GEREEDSCHAP; BOSMAAIERS; TRILPLATEN; BOUWBENODIGDHEDEN EN -MATERIALEN; IJZERWAREN; STOOMCLEANERS; LADDERS; KANTOORTAFELS; MAMOETSKELTERS; CARAVANS; FIETSEN; SFEERHAARDEN; DIVERSE TUINARTIKELEN etc. De goederen kunnen worden bezichtigd op 2 en 3 maart. Gekochte goederen kunnen worden afgehaald op 9 en 10 maart. Bezichtiging- en ophaaladres: Valeriusstraat 2 Leeuwarden (betreft het bedrijfspand van voorheen Ford garage de Zeeuw, bij Esso tankstation). Let op: de kijk- en ophaaldagen zijn gewijzigd!

Aantal kavels:
548

Valeriusstraat 2
8915 AC, Leeuwarden

Tuinbenodigdheden

6 mrt 2012 20:00 Gesloten

Bouwmaterialen

6 mrt 2012 20:05 Gesloten

Audio-TV's En Apparatuur

6 mrt 2012 20:10 Gesloten

Gereedschap Etc.

6 mrt 2012 20:15 Gesloten

Auto's-Aanhangwagens-Trailers Etc.

6 mrt 2012 20:20 Gesloten

Baby-Artikelen

6 mrt 2012 20:25 Gesloten

Caravan's

6 mrt 2012 20:30 Gesloten

Computerartikelen

6 mrt 2012 20:35 Gesloten

Diversen

6 mrt 2012 20:40 Gesloten

Fietsen-Skelters Etc.

6 mrt 2012 20:45 Gesloten

Heftruck

6 mrt 2012 20:50 Gesloten

Helmen

6 mrt 2012 20:55 Gesloten

Horeca Inventaris

6 mrt 2012 21:00 Gesloten

Huisraad

6 mrt 2012 21:05 Gesloten

Ijzerwaren

6 mrt 2012 21:10 Gesloten

Kantoor Inventaris

6 mrt 2012 21:15 Gesloten

Machine's

6 mrt 2012 21:20 Gesloten

Motoren-Quads Etc.

6 mrt 2012 21:25 Gesloten

Partij Goederen

6 mrt 2012 21:30 Gesloten

Sanitair

6 mrt 2012 21:35 Gesloten

Scooters-Bromfietsen Etc.

6 mrt 2012 21:40 Gesloten

Sport En Spel

6 mrt 2012 21:45 Gesloten

Werkplaats

6 mrt 2012 21:50 Gesloten

Witgoed En Apparatuur

6 mrt 2012 21:55 Gesloten