Veiling van diverse elektrische fietsen, racefietsen, dames/herenfietsen & benodigdheden te Houten

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse elektrische fietsen, racefietsen, dames/herenfietsen & benodigdheden te Houten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse (elektrische) dames en herenfietsen o.a. Giant Twist Plus Light, Bikkel Gouden Leeuw, Batavus Padova, Giant Tourer, Trek Navigator, Gazelle Easy Glider etc. Racefietsen o.a. Ridley Dean carbon racefiets met sram red & Canyon Speed Max Pro; fietsonderdelen o.a. accu’s, fietskettingen, zadels; fietskleding; bakfietsen etc.

Datums

donderdag 08 februari 2018
vanaf 16:30

Sluiting:
maandag 26 februari 2018
vanaf 20:00

maandag 19 februari 2018
van 10:00 tot 12:00

vrijdag 02 maart 2018
van 10:00 tot 12:00

Aantal kavels:
179

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Maandag 26 februari 2018 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

Lange Schaft 9b
3991 AP, Houten

1: Damesfietsen

26 feb 2018 20:13 Gesloten

2: Herenfietsen

26 feb 2018 20:06 Gesloten

3: Kinderfietsen

26 feb 2018 20:10 Gesloten

4: Meisjesfietsen

26 feb 2018 20:15 Gesloten

5: Jongensfietsen

26 feb 2018 20:20 Gesloten

6: Elektrisch Fietsen

26 feb 2018 20:29 Gesloten

7: Bakfietsen

26 feb 2018 20:33 Gesloten

8: Racefietsen

26 feb 2018 20:35 Gesloten

9: Accu's

26 feb 2018 20:44 Gesloten

10: Onderdelen

26 feb 2018 20:45 Gesloten

11: Onderdelen T.B.V E-Bikes

26 feb 2018 20:50 Gesloten

12: Voordragers En Bagagedragers

26 feb 2018 20:55 Gesloten

13: Wielsets

26 feb 2018 21:00 Gesloten

14: Carbon Frames

26 feb 2018 21:05 Gesloten

15: Mountainbikes (MTB)

26 feb 2018 21:10 Gesloten

16: Telephone Navigatie Houder

26 feb 2018 21:15 Gesloten

17: Kleding, Broeken

26 feb 2018 21:20 Gesloten