Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. (kinder) servies/bestek, sieraden, kleding & babyschoentjes (Gratis verzending vanaf 25 euro)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse chinese (kinder) servies; leuk kinderbestek; complete make-up dozen; babyschoentjes; dames en herenbodywarmers; zakhorloges; italiaanse sieraden met veel bling bling; damesoverhemden; RVS pictogram deurplaatjes etc.
Bij het Chinese servies kan de cadeauverpakking hier en daar een beschadiging hebben
het betreft alleen de verpakking ( doosje) servies zijn allemaal gaaf en heel.
Attentie: de gratis verzending geldt vanaf 25 euro. Verzending binnen 14 dagen na ontvangst betaling per bank aan ProVeiling.
Eventuele adreswijzigingen dient u binnen 24 uur na afloop van de veilig telefonisch of via email door te geven aan de Servicedesk van ProVeiling. Attentie: alleen wijzigen in het systeem is niet voldoende! Gratis verzending alleen in Nederland!
Aantal kavels:
1427
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 21 maart 2018 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen