Overstock veiling van diverse verkoopwagens, partijgoederen & Still elektrische heftruck te Beneden-Leeuwen
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse verkoopwagens, partijgoederen & Still elektrische heftruck te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse complete verkoopwagens, voertuigen, Still elektrische heftruck; leuke partijgoederen voor de handelaar en/of marktkoopman; bakkers bakfiets; diverse partijen kleding etc.
Aantal kavels:
101
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 28 maart 2018 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
Nijverheidsstraat 20-04
6658EM, Beneden-Leeuwen