Overstock veiling van diverse binnen en buitenverlichting & huishoudelijk apparatuur (Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse binnen & buitenverlichting & huishoudelijk apparatuur te Beneden-Leeuwen. Het betreft hier o.a. het volgende: doucheset; keukenbenodigdheden; koffiemolens; stoomstrijkijzers; zwembadjes; bestek & messensets; binnen en buitenverlichting etc.

Datums

donderdag 22 maart 2018
vanaf 13:30

Sluiting:
woensdag 04 april 2018
vanaf 20:00

zaterdag 31 maart 2018
van 11:00 tot 16:00

zaterdag 07 april 2018
van 11:00 tot 15:00

Aantal kavels:
254

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 04 april 2018 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

Nijverheidsstraat 20-04
6658EM, Beneden-Leeuwen

Bestek/Messensets

4 apr 2018 20:00 Gesloten

Binnenlampen

4 apr 2018 20:05 Gesloten

Buitenlampen

4 apr 2018 20:10 Gesloten

Campingbenodigdheden

4 apr 2018 20:15 Gesloten

4 apr 2018 20:20 Gesloten

Douche Set

4 apr 2018 20:25 Gesloten

Droog Rek

4 apr 2018 20:30 Gesloten

Elektrische BBQ / Grill

4 apr 2018 20:35 Gesloten

Gereedschap

4 apr 2018 20:40 Gesloten

Inbouw Spotjes

4 apr 2018 20:45 Gesloten

Keukenbenodigdheden

4 apr 2018 20:50 Gesloten

Kinderspeelgoed

4 apr 2018 20:55 Gesloten

Koffie Molen

4 apr 2018 21:00 Gesloten

Uiterlijke Verzorgingsapparatuur

4 apr 2018 21:05 Gesloten

Wandklok

4 apr 2018 21:10 Gesloten

Witgoed/Apparatuur

4 apr 2018 21:15 Gesloten

Zaklamp

4 apr 2018 21:20 Gesloten

Zwembadjes

4 apr 2018 21:25 Gesloten