Overstock veiling van diverse binnen en buitenverlichting & huishoudelijk apparatuur (Beneden-Leeuwen)
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse binnen & buitenverlichting & huishoudelijk apparatuur te Beneden-Leeuwen. Het betreft hier o.a. het volgende: doucheset; keukenbenodigdheden; koffiemolens; stoomstrijkijzers; zwembadjes; bestek & messensets; binnen en buitenverlichting etc.
Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd, hier en daar lichte beschadigde verpakking .
Aantal kavels:
254
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 04 april 2018 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
Nijverheidsstraat 20-04
6658EM, Beneden-Leeuwen